Evropa > Rumunsko > Gura Humorului

Hotely Gura Humorului - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Gura Humorului na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657787
1
Simeria Class

Pokojů: 22
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
El Quatro - Boutique Hotel

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
892 Kč
36 €
 
Hotel Aldi

Pokojů: 33
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
570 Kč
23 €
 
Best Western Bucovina Club de Munte

Pokojů: 130
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
744 Kč
30 €
 
Hotel ToacaBellevue

Pokojů: 35
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
991 Kč
40 €
 
Hotel Simeria

Pokojů: 15
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
446 Kč
18 €
 

Kategorie hotelů Gura Humorului

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Gura Humorului a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Gura Humorului, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Gura Humorului, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter