Evropa > Švýcarsko > Aargau > Aarau > Laufenburg

Laufenburg – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Laufenburg naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Laufenburg a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Laufenburg včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Brutsches Rebstock

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1726 Kč
65 €
 
Tenmanya - mit Running Sushi Laufenburg / Luttingen

Kuřácké prostory: Ne
Nekuřácké prostory: Ne
Bezbariérový přístup: Ne
Restaurace

Tenmanya - mit Running Sushi Laufenburg / Luttingen

Poloha: V Laufenburg (Badensko), téměř na hranici se Švýcarskem. Po dálnici jsou snadno dostupná města Rheinfelden, Waldshut-Tiengen, Lörrach, Basilej a Curych.

Restaurace: Asijské restaurace s Running Sushi. Platíte pouze jednou ... a můžete jíst jak moc budete chtít. Jídelní pás je stále plný, ale když se k vám blíží lahodný dezert ... pak raději rychle přistupte! Samozřejmě je stravování vždy à la carte a cenově výhodné obědové menu. S malou terasu, kde můžete také kouřit.
 

 
 
facebook g+ twitter