Evropa > Německo

Německo – rezervace ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu

Vítá Vás rezervační server PensionHotel. Na stránce Německo si můžete vybrat z nabídky ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Svoji dovolenou můžete trávit v luxusním hotelu, rodinném penzionu nebo wellness apartmánu. Pronajmout si lze chatu pro rybáře nebo stání karavanu v kempu. Německo Vám nabízí krásné přírodní i kulturní památky a pro jejich poznání a strávení Vaší dovolené si každý vybere ubytování za Vámi požadovanou cenu. Připojujeme také seznam restaurací včetně rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657809
Motel One Leipzig-Nikolaikirche

Pokojů: 194
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1755 Kč
69 €
 
MB Hotel Bremen

Max. kapacita: 60
Pokojů: 31
Hotel
Osoba / noc
636 Kč
25 €

Ubytování MB Hotel Bremen

Poloha
V Brémách poblíž dálnice a Mercedes-Benz. Do města Brémy se rychle dostanete autem nebo tramvají. Na dvoře lze zaparkovat auta, dodávky a motorky. Zdarma parkování nákladních vozidel na ulici u hotelu, také pro velká nákladní vozidla s přívěsy. Ideální také pro firmy a montéry. ALDI, supermarket, železářství a restaurace jsou nedaleko.

MB Hotel Bremen
Nový hotel s velmi moderním vybavením. Pokoje pro 1 až 3 osoby, všechny s WLAN / WiFi, koupelnou, TV a moderními postelemi. Pro hosty a montéry je k dispozici velká společná kuchyň pro levné stravování. Ráno si můžete dát kontinentální snídani formou bufetu.

Servis:
Pračka, sušička, úschovna kol, parkování zdarma, 24hodinová recepce.

Volný čas / Okolí:
Město Brémy, staré město, výlety lodí, návštěva továrny Mercedes-Benz, veletrh, stadion Weser

 
Romantik Hotel Hof zur Linde

Pokojů: 47
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2658 Kč
105 €
 
Hotel Zimmermann

Pokojů: 39
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1781 Kč
70 €
 
Hotel Restaurant A L

Pokojů: 24
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1781 Kč
70 €
 
Hotel Park Cafe Reichl

Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1476 Kč
58 €
 
Hotel-Pension Breig Ottenhöfen

Max. kapacita: 17
Pokojů: 9
Hotel ***
Osoba / noc+snídaně
1247 Kč
49 €

Hotel - Penzion Breig Ottenhöfen

Poloha: Klidné slunné místo v Černém lese mezi městy Baden-Baden a Offenburg. Také Štrasburk, Baiersbronn, Achern, Europa Park a dálnice A5 jsou snadno dostupné. Lázně v Ottenhöfen jsou ideální pro dovolenou v Černém lese.

Hotel-Penzion: Komfortní pokoje pro 1-5 osob s nábytkem z přírodního dřeva, TV, koupelnou, balkonem a mnohem více. V dopoledních hodinách si můžete vychutnat exkluzivní snídaně formou bufetu.

Wellness: Sauna, vířivka, infračervená kabina, solárium. Masáže jsou také k dispozici.

Ostatní doplňky: Internet, fax, telefon, kopírování, kyvadlová doprava, parkování zdarma, dětské postýlky a mnoho dalšího. Levné paušály na internetových stránkách hotelu.

Rekreace / Okolí: Pěší turistika, Nordic walking, lezení a cyklistika, elektrické kolo, přírodní koupaliště, parní vlak, muškaření, lyžování a běžecké lyžování a vinařská oblast. S naší kartou hosta můžete jezdit zdarma autobusem a vlakem. Mnoho atraktivních destinací je v této oblasti.

 
Hotel Park Bremen / Zentrum

Pokojů: 138
Hotel *****
Cena od / noc+snídaně
4579 Kč
180 €
 
Hotel Erbprinz Ettlingen

Max. kapacita: 123
Pokojů: 72
Hotel *****
Cena od / noc+snídaně
2671 Kč
105 €
 
Hotel Villa Hammerschmiede Pfinztal / Söllingen

Max. kapacita: 59
Pokojů: 25
Hotel *****
Cena od / noc
3104 Kč
122 €
 
Hotel Waldmohrer Hof Waldmohr

Max. kapacita: 28
Pokojů: 15
Hotel *****

 
Hotel Vila Vita Rosenpark Marburg

Max. kapacita: 249
Pokojů: 95
Hotel *****
Cena od / noc+snídaně
3333 Kč
131 €
 
Hotel Victoria Minden

Pokojů: 32
Hotel *****
Cena od / noc+snídaně
2162 Kč
85 €
 
Hotel The Ritz-Carlton Wolfsburg

Max. kapacita: 348
Pokojů: 153
Hotel *****
Cena od / noc+snídaně
6614 Kč
260 €
 
Hotel Bühlerhöhe Bühl

Pokojů: 77
Hotel *****
Cena od / noc
4070 Kč
160 €
 
Gästehaus Weller
Hotel *****
Osoba / noc
1272 Kč
50 €
 
Hotel Kempinski Rotes Ross Halle

Pokojů: 88
Hotel *****
Cena od / noc
2264 Kč
89 €
 
Hotel Europa Heidelberg

Pokojů: 100
Hotel *****
Cena od / noc
6335 Kč
249 €
 
Hotel Forsthaus Braunschweig

Max. kapacita: 68
Hotel *****
Cena od / noc+snídaně
1145 Kč
45 €
 

Berlín – hlavní město Německa

Hlavní město Německa leží v jezernaté, nížinné krajině Braniborska.

Berlín je jednou z nejživějších, nejvíce vzrušujících a nejrozmanitějších evropských metropolí. Životní styl a jedinečná atmosféra - všude člověk cítí pulsující život bulvárů, uměleckých stánků a bleších trhů. 300 lokálů a 7 000 hostinců je otevřeno nonstop.

Tradičním centrem Berlína je Alexanderplatz, náměstí s dominantou televizní věže a chrámem Panny Marie. Místní třída Kurfürstendamm je obchodním, nákupním a kulturním centrem města.

Berlín se vyznačuje velkým počtem kulturních a vědeckých zařízení, z nichž některé dosáhly velké známosti a popularity i v zahraničí – například Pergamonské muzeum, Egyptské muzeum, Říšský sněm (Reichstag), Braniborská brána.

Berlín se chlubí i rozsáhlými zelenými plochami. K nejznámějším patří např. Tiergarten, ležící poměrně v centru města, oblíbený pro procházky, známý jako místo kde se pořádá Love Parade.

Ubytování v Berlíně:
Hotel Steigenberger Berlín.
Hotel Eurostars Berlín.

 

Tipy na výlety

Bad Füssing lázně lázně - Thermenhof West, kruhový bazén, brouzdaliště, Med. atrium bazén, terapeutický bazén, siřičité koupele, relaxační místnosti, lázně a restaurace. Garmisch-Partenkirchen vychutnejte si jedinečné horské scenérie, dýchejte čistý horský vzduch a vydejte se na výlet - v rozmanité oblasti Garmisch-Classic je Vám příroda blízko. Zámek Neuschwanstein je nad Hohenschwangau v blízkosti Füssen v jižním Bavorsku. Budova byla postavena v roce 1869 pro bavorského krále Ludvíka II. jako idealizované pojetí hradu ze středověku.

 

Tipy na výlety

Bad Füssing - především v chladných obdobích jsou relaxačními zážitky termální koupele, které jsou regenerační a zdravé zároveň. Tuto možnost máte v mnoha vnitřních a venkovních bazénech s odstupňovanými teplotami od 24°C do 42°C. Nechte se hýčkat ve vynikající léčebných centrech, nebo si užijte relaxační den v jedné z moderních saun.
Garmisch-Partenkirchen sjezdovky: zde najdete podmínky, při kterých Vaše srdce bude bít rychleji: celkem více než 60 km běžeckých tratí, sníh od listopadu do května, mnoho upravovaných běžeckých tratí od lehkých až po náročné, moderní vleky, úchvatný panoramatický výhled a útulné kabiny. Neuschwanstein je jedním z nejnavštěvovanějších hradů v Evropě. Asi 1,3 milionu lidí ročně navštíví "královský pohádkový hrad ".

 
 
facebook g+ twitter