Evropa > Turecko > Hatay

Hotely Hatay - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Hatay na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657793
1
Hotel Orontes

Pokojů: 61
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
740 Kč
30 €
 
Divan Otel Antakya

Pokojů: 27
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
716 Kč
29 €
 
Anemon Antakya Hotel

Pokojů: 100
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1326 Kč
54 €
 
Savon Hotel

Pokojů: 43
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1357 Kč
55 €
 
Northhill Hotel

Pokojů: 31
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1111 Kč
45 €
 

Kategorie hotelů Hatay

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Hatay a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Hatay, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Hatay, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter