Evropa > Ukrajina > Truskavets

Hotely Truskavets - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Truskavets na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657794
1
Pansionat Bogema

Pokojů: 14
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
922 Kč
400 ₴
 
Sanatorium Konvaliya

Pokojů: 122
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
387 Kč
168 ₴
 
Hotel Polonina

Pokojů: 27
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
392 Kč
170 ₴
 

Kategorie hotelů Truskavets

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Truskavets a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Truskavets, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Truskavets, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter