Asie > Nepál > Rummin-dei

Hotely Rummin-dei - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Rummin-dei na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty





Rozšířené >>





Celkem objektů v databázi: 657802
1
Om Budha Villagio Resort

Pokojů: 12
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
513 Kč
$23
 
Hotel Little Buddha

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
895 Kč
$41
 
Siddhartha Guest House

Pokojů: 20
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
354 Kč
$16
 
Buddha Maya Gardens by KGH Hotels and Resorts

Pokojů: 45
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
4421 Kč
$200
 
Hotel Peace Palace Nepal

Pokojů: 23
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
774 Kč
$35
 
Lumbini Buddha Garden Resort

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1768 Kč
$80
 
Hotel Basil Lumbini

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
111 Kč
$5
 

Kategorie hotelů Rummin-dei

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Rummin-dei a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Rummin-dei, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Rummin-dei, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter