Asie > Libanon > Soûr

Hotely Soûr - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Soûr na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657802
1
Victory Village

Pokojů: 21
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2123 Kč
$90
 
Platinum Hotel

Pokojů: 56
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1793 Kč
$76
 
Murex Hotel

Pokojů: 29
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2123 Kč
$90
 
Rest House

Pokojů: 64
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2647 Kč
$112
 

Kategorie hotelů Soûr

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Soûr a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Soûr, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Soûr, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter