Asie > Libanon > Chtaura

Hotely Chtaura - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Chtaura na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657802
1
Delora Hotel and Suites

Pokojů: 49
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2005 Kč
$85
 
Beit El Kroum Boutique Hotel

Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1651 Kč
$70
 
Chtaura Park Hotel

Pokojů: 75
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
2607 Kč
$111
 
Massabki Hotel

Pokojů: 45
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2647 Kč
$112
 

Kategorie hotelů Chtaura

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Chtaura a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Chtaura, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Chtaura, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter