Evropa > Polsko > Varšava > Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group

Informace o Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group

Vítáme Vás na stránce Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group.

  • Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group

Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - PenzionyApart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group Varšava - Pensionhotel - Penziony
Název:  Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group
Ulice:  Marszałkowska 55/73/50
Město:  00-676 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
847 Kč
143 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group se nachází v centru města, 700 metrů od stanice metra Centrum a 1,2 km od vlakového nádraží Warszawa Centralna, a nabízí stylové ubytování s možností vlastního stravování. Všechny pokoje mají měkké koberce, vzorované tapety, satelitní TV s plochou obrazovkou a šatní skříň. Koupelny na chodbě jsou sdílené. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Hosté mohou využít i sdílený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, kávovarem a potřebným nádobím. V okolí hotelu je mnoho obchodů a kaváren. Hotel Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group je vzdálen 1,2 km od nákupního centra Złote Tarasy a parku Łazienki.


Důležité informace

Informujte prosím Apart Rooms Marszalkowska by WarsawResidence Group o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter