Evropa > Polsko > Varšava > Chillout Hostel

Informace o Chillout Hostel

Vítáme Vás na stránce Chillout Hostel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Chillout Hostel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Chillout Hostel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Chillout Hostel.

  • Chillout Hostel

Chillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - PenzionyChillout Hostel Varšava - Pensionhotel - Penziony
Název:  Chillout Hostel
Ulice:  ul. Poznańska 7/5
Město:  00-680 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
200 Kč
33 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Chillout Hostel sídlí v předválečném činžovním domě v centru Varšavy, 750 metrů od stanice metra Centrum. Na hosty zde čeká ubytování s bezplatným Wi-Fi a sdíleným loungem s hrami a DVD přehrávačem. Všechny pokoje hostelu Chillout jsou individuálně zařízené a poukazují na různé zajímavé prvky Varšavy. Najdete v nich uzamykatelné skříňky, noční stolky, stůl se židlemi a některé mají také vlastní koupelnu. Na místě nechybí ani sdílená kuchyň, kde si můžete připravovat vlastní jídla, pračka, žehlička a žehlicí prkno, trezor a úschova zavazadel. Hotelový personál vám ochotně doporučí, jak strávit ve Varšavě volný čas a které zajímavosti navštívit. Chillout Hostel stojí 1 km od vlakového nádraží Warszawa Centralna a asi 3 km od historického centra Varšavy.


Důležité informace

Při check-inu je třeba složit zálohu ve výši 20 PLN na pokrytí dodatečných poplatků. Tato záloha je v plné výši vratná při check-outu po kontrole stavu ubytování. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter