Evropa > Andorra > Soldeu > Sport Hotel

Informace o Sport Hotel

Vítáme Vás na stránce Sport Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sport Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sport Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sport Hotel.

  • Sport Hotel

Sport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Soldeu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sport Hotel
Ulice:  Carretera General, s/n
Město:  AD100 Soldeu
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3431 Kč
136 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter