Informace o Erts

Vítáme Vás na stránce Erts na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Erts, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Erts, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Erts.

  • Erts

Erts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - HotelyErts La Massana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Erts
Ulice:  Carretera General De Arinsal S/N
Město:  AD400 La Massana
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1388 Kč
56 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurubgnofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Erts se nachází v malebném městečku Massana, 2 km od lyžařského střediska Pal-Arinsal. Nabízí úchvatný výhled na hory, bezplatné Wi-Fi, relaxační terasu a zdarma také kyvadlovou dopravu k nedalekým sjezdovkám. Pokoje v hotelu Erts jsou jednoduše zařízené a mají dlážděnou podlahu, výhled do údolí Massana a satelitní TV. Hotel Erts provozuje restauraci, kde se podávají snídaně formou bufetu a také večeře. Naleznete zde i rušný bar a v létě se nápoje servírují v zahradním baru. Hosté si v hotelu Erts mohou zakoupit skipasy a využívat lyžárnu a půjčovnu lyžařského vybavení. Do Andorry La Velly dojedete autem za pouhých 10 minut.

 
 
facebook g+ twitter