Evropa > Andorra > Andorra la Vella > Centric Atiram Hotel

Informace o Centric Atiram Hotel

Vítáme Vás na stránce Centric Atiram Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Centric Atiram Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Centric Atiram Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Centric Atiram Hotel.

  • Centric Atiram Hotel

Centric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyCentric Atiram Hotel Andorra la Vella - Pensionhotel - Hotely
Název:  Centric Atiram Hotel
Ulice:  Avenida Meritxell 87-89
Město:  AD500 Andorra la Vella
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2498 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Centric Atiram Hotel se nachází v centru města Andorra la Vella. Nabízí prostorné pokoje s topením, satelitní TV, minibarem a bezplatným Wi-Fi. V hotelovém wellness najdete tureckou lázeň, vířivku, zážitkové sprchy a posilovnu. Centric Atiram Hotel provozuje vlastní restauraci, která je otevřená na večeři a podává pokrmy mezinárodní kuchyně. V hotelu se servíruje také pestrá snídaně formou bufetu a je zde i snack bar. Můžete rovněž odpočívat před otevřeným krbem ve společenské místnosti. Centric Atiram Hotel se nachází na populární ulici Meritxell plné bezcelních obchodů, pouhých 600 metrů od termálních lázní Caldea. Na místní autobusové nádraží dojdete pěšky za 10 minut. Hotel je vzdálený přibližně 7 km od lyžařského rezortu Pal-Arinsal a má lyžárnu.


Důležité informace

Upozornění: za vstup do wellness centra se platí poplatek ve výši 12,48 EUR na osobu a hradí se přímo v hotelu. V ceně polopenze je zahrnutá snídaně a večeře (bez nápojů). Upozornění: celý hotel je nekuřácký. V ceně ubytování s polopenzí dne 31. prosince je zahrnutá povinná slavnostní večeře.

 
 
facebook g+ twitter