Evropa > Lucembursko > Clervaux > Hotel Koener

Informace o Hotel Koener

Vítáme Vás na stránce Hotel Koener na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Koener, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Koener, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Koener.

  • Hotel Koener

Hotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel Koener Clervaux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Koener
Ulice:  Grand Rue, 14
Město:  9710 Clervaux
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1953 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Koener nabízí prostorné ubytování s Wi-Fi zdarma v srdci lucemburských Arden, v malebném městečku Clervaux. Součástí hotelu je rozsáhlé wellness centrum s krytým bazénem, saunou a fitness centrem. Hotel sídlí v monumentální budově a nabízí pokoje zařízené v teplých barvách a vybavené vybraným nábytkem, TV a trezorem na notebook. V hotelovém wellness centru si hosté mohou dopřát širokou škálu masáží a kosmetických procedur. K dispozici je zde také solárium, hammam a prostor pro relaxaci. Hotel Koener zve hosty k návštěvě své restaurace s nabídkou menu à la carte, včetně pokrmů pro děti a vegetariány. Bohatá snídaně formou bufetu se skládá z čerstvých croissantů, džemů, džusů a jiných ranních pochoutek. Jedná se o kompletně modernizovaný a renovovaný rodinný hotel, který se nachází v pěší zóně v centru města Clervaux.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v hotelu se lze ubytovat s domácími mazlíčky, ovšem vstup s nimi do restaurace nebo do wellness centra (Thalgo) je zakázán. Ve wellness centru je třeba nosit župan. Župan si hosté mohou přivést vlastní, nebo si jej lze zakoupit přímo v hotelu. Informujte prosím Hotel Koener o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel30 kmBettingen Eifel
Kronenburg48 kmKronenburg Kronenburger See
 
 
facebook g+ twitter