Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Gdańsk Boutique

Informace o Hotel Gdańsk Boutique

Vítáme Vás na stránce Hotel Gdańsk Boutique na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Gdańsk Boutique, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Gdańsk Boutique, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Gdańsk Boutique.

  • Hotel Gdańsk Boutique

Hotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Gdańsk Boutique Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Gdańsk Boutique
Ulice:  Szafarnia 9
Město:  80-755 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1587 Kč
280 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofisltrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Gdańsk Boutique sídlí v Gdaňsku ve zrekonstruované sýpce z 18. století a v moderní budově zařízené v námořnickém stylu. Nabízí stylové pokoje s výhledem na přístaviště jachet a na historické centrum města. Tento hotel si pro svůj pobyt v Gdaňsku vybral i fotbalový klub FC Barcelona. Všechny pokoje hotelu Gdańsk jsou elegantně zařízené, vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a je v nich zdarma dostupný internet. Standardem je také bezpečnostní schránka, minibar a lednice. V některých je i posezení. Hotel Gdańsk Boutique má vynikající restauraci, kde se podávají tradiční polská jídla a speciality mezinárodní kuchyně. Můžete zde také ochutnat oceněné pivo z hotelového pivovaru Brovarnia Gdańsk nebo si zajít do kavárny. Hotel Gdańsk Boutique poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nepřetržitě je k dispozici také recepce a pokojová služba. Provádějí se zde i masáže a další wellness procedury. Zdarma můžete využívat také saunu. Hotel Gdańsk Boutique je vzdálený 20 minut chůze od vlakového nádraží Gdańsk Główny. Do historického centra s krásným kostelem Panny Marie je to jen několik set metrů.


Důležité informace

Upozorňujeme, že 1 přistýlka je k dispozici pouze v pokojích typu Premium (viz všeobecné podmínky hotelu).

 
 
facebook g+ twitter