Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Holland House Residence Old Town

Informace o Holland House Residence Old Town

Vítáme Vás na stránce Holland House Residence Old Town na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Holland House Residence Old Town, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Holland House Residence Old Town, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Holland House Residence Old Town.

  • Holland House Residence Old Town

Holland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHolland House Residence Old Town Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Holland House Residence Old Town
Ulice:  Długi Targ 33/34
Město:  80-830 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1093 Kč
187 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Holland House Residence Old Town stojí přímo na ulici Długi Targ v samém srdci historické čtvrti Gdaňsku. Disponuje prostornými a jedinečně zařízenými pokoji s bezplatným Wi-Fi. Pokoje hotelu Holland House mají stylové interiéry s mramorovými a žulovými prvky a nábytkem z exotického dřeva. Ve všech najdete satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, ventilátor a psací stůl. Design interiérů hotelu Holland House je inspirován různými hanzovními městy. V přízemí se nachází restaurace Bludný Holanďan zařízená v námořním stylu, která servíruje jídla polské a mezinárodní kuchyně. Specializuje se na ryby, steaky a mořské plody a může se pochlubit letní terasou s výhledem na ulici Długi Targ. Podává se zde i snídaně formou bufetu. V blízkosti hotelu najdete řadu z nejznámějších gdaňských památek. V okruhu 300 metrů tak narazíte na kostel sv. Marie, muzeum Dwór Artusa i středověký přístavní jeřáb na břehu řeky Motławy. Hlavní nádraží Gdańsk Główny je odtud vzdálené 1,2 km.


Důležité informace

Všechny platby provedené prostřednictvím kreditní karty se účtují v PLN. Pokud požadujete fakturu, uveďte prosím veškeré potřebné údaje během rezervace. Upozorňujeme, že placené veřejné parkoviště se nachází 800 metrů od hotelu.

 
 
facebook g+ twitter