Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Królewski

Informace o Hotel Królewski

Vítáme Vás na stránce Hotel Królewski na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Królewski, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Królewski, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Królewski.

  • Hotel Królewski

Hotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Królewski Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Królewski
Ulice:  Ołowianka 1
Město:  80-751 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
882 Kč
152 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Królewski se nachází na ostrově Ołowianka, který leží mezi nábřežím Motlavy a kanálem Stępka, v blízkosti historického centra Gdaňsku, a nabízí pokoje, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Hotel Królewski poskytuje ubytování v pokojích s dřevěným nábytkem včetně psacího stolu, kabelovou TV, minibarem a v některých případech také s výhledem na středověké nábřeží. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu a později během dne jsou v restauraci připravovány pokrmy polské kuchyně. Personál je k dispozici nepřetržitě a zajistí pro vás prohlídky památek i transfery taxíkem. Několik zajímavých míst najdete přímo na ostrově včetně námořního muzea, Baltské filharmonie nebo gdaňského přístavu, a to vše v okruhu 150 metrů od ubytování. Hotel Królewski stojí 850 metrů od ulice Długi Targ, která je hlavní tepnou historického centra města. Na vlakové nádraží Gdańsk Główny je to 2,2 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že během rezervace můžete využít slevu na snídaně. Pokud si snídaně objednáte přímo v hotelu, účtuje se plná, vyšší cena.

 
 
facebook g+ twitter