Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hilton Gdansk

Informace o Hilton Gdansk

Vítáme Vás na stránce Hilton Gdansk na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Gdansk, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Gdansk, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Gdansk.

  • Hilton Gdansk

Hilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHilton Gdansk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Gdansk
Ulice:  Targ Rybny 1
Město:  80-838 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2324 Kč
398 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Hilton Gdańsk je situován na nábřeží řeky Motławy v historickém centru Gdaňsku a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a krytý bazén v nejvyšším patře s panoramatickým výhledem do okolí. Pokoje a apartmá hotelu Hilton mají satelitní 32palcovou LCD TV, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a většinou také výhled na Staré město nebo řeku. Hotel se nachází pouhých 200 metrů od středověkého přístavního jeřábu, přibližně 600 metrů od ulice Długi Targ v historickém centru města a 16 km od letiště Lecha Wałęsy. Relaxovat můžete ve wellness centru se saunou nebo při některé z masážních procedur. Hilton má také posilovnu. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří několika jazyky. V restauraci Mercato se podávají pokrmy polské a mezinárodní kuchyně. Svůj oblíbený nápoj si můžete vychutnat v baru High 5 s venkovní terasou a úžasným výhledem na Gdaňsk nebo v baru F32.

 
 
facebook g+ twitter