Evropa > Španělsko > Sineu > Hotel Can Font

Informace o Hotel Can Font

Vítáme Vás na stránce Hotel Can Font na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Can Font, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Can Font, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Can Font.

  • Hotel Can Font

Hotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - HotelyHotel Can Font Sineu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Can Font
Ulice:  Sa Plaça, 18
Město:  07510 Sineu
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1216 Kč
47 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Can Font se nachází v půvabném středověkém městě Sineu, pouhých 20 minut autem od Palmy de Mallorca. Nabízí jednoduché pokoje s Wi-Fi a klimatizací. Hotelová restaurace je obklopená velkými dřevěnými sudy na víno. Podávají se zde tradiční jídla mallorské kuchyně a vybrat si můžete z bohatého vinného lístku. Je zde také velká terasa, na které můžete stolovat. Navštívit můžete nedaleký kostel Panny Marie s působivou zvonicí a balkony. K plážím na severu ostrova je to 16 km.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Can Font o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter