Evropa > Španělsko > Marbella > Globales Cortijo Blanco

Informace o Globales Cortijo Blanco

Vítáme Vás na stránce Globales Cortijo Blanco na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Globales Cortijo Blanco, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Globales Cortijo Blanco, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Globales Cortijo Blanco.

  • Globales Cortijo Blanco

Globales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - HotelyGlobales Cortijo Blanco Marbella - Pensionhotel - Hotely
Název:  Globales Cortijo Blanco
Ulice:  Avenida Jose Luis Carrillo Benitez s/n
Město:  29670 Marbella
Země:  Španělsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Cortijo Blanco nabízí venkovní bazén a pokoje s balkony. Stojí 500 metrů od pláže Linda Vista v tradiční andaluské budově zasazené v upravených zahradách. Cortijo Blanco se vyznačuje krásným podloubím a francouzskými balkony. Pokoje jsou zařízení jednoduše. K jejich vybavení patří klimatizace a satelitní TV. Za příplatek je dostupný i trezor. Restaurace Andalucía podává jídla formou pestrého bufetu. Do baru Doña Susana můžete zajít na občerstvení a drink. Hosté si mohou v hotelu Cortijo zahrát tenis a volejbal i zajít na hodiny aerobiku. Hotel pořádá denní a večerní zábavní program. Globales Cortijo Blanco se nachází ve městě San Pedro de Alcántara s golfovými hřišti a řadou krásných pláží, 10 km od Marbelly.

 
 
facebook g+ twitter