Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Esplanade Hotel, Resort & Spa

Informace o Esplanade Hotel, Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Esplanade Hotel, Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Esplanade Hotel, Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Esplanade Hotel, Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Esplanade Hotel, Resort & Spa.

  • Esplanade Hotel, Resort & Spa

Esplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - HotelyEsplanade Hotel, Resort & Spa Locarno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Esplanade Hotel, Resort & Spa
Ulice:  Via delle Vigne 149
Město:  6648 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2003 Kč
81 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Majestátní Hotel Esplanade Resort & Spa se nachází nad slunnou klidnou čtvrtí Minusio v Locarnu. Okolí hotelu je plné svěží zeleně a jezero Maggiore je pouze 300 metrů daleko. Wellness hotel Esplanade patří mezi nejprestižnější v regionu Ticino a nabízí elegantně zařízené a dobře vybavené pokoje s parketovými podlahami. Pokoje mají balkon a nádherný výhled na exotický palmový háj, jezero a hory. Ve wellness a beauty centru Le Palme o rozloze více než 1600 m² je finská sauna, turecké lázně, lázeňské bazény a posilovna. Můžete se také těšit na různé druhy masáží, koupele a kosmetické procedury. O dpočívat můžete v exotických zahradách o rozloze více než 40.000 m² s vyhřívaným bazénem a tenisovým kurtem. Dále na hosty v hotelu čekají nové gurmánské zážitky v podobě tradičních středomořských jídel, ticinské kuchyně a specialit z dalších zemí. Cvičení a programy pod vedením trenérů jsou k dispozici zdarma. Esplanade Hotel, Resort & Spa zdarma zprostředkovává transfer z nádraží v Locarnu nebo Teneru v den příjezdu a odjezdu (od 8:00 do 21:00).

Zajímavosti v okolí

Angera49 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter