Evropa > Švýcarsko > Graubunden > Maloja > Silvaplana > Hotel Chesa Surlej

Informace o Hotel Chesa Surlej

Vítáme Vás na stránce Hotel Chesa Surlej na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Chesa Surlej, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Chesa Surlej, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Chesa Surlej.

  • Hotel Chesa Surlej

Hotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - HotelyHotel Chesa Surlej Silvaplana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Chesa Surlej
Ulice:  Via dal Corvatsch 30
Město:  7513 Silvaplana
Okres:  Maloja
Kraj:  Graubunden
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2984 Kč
128 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Chesa Surlej se nachází uprostřed Horního Engadinu v obci Silvaplana-Surlej, pouhé 4 km od Svatého Mořice. Díky své klidné, slunné poloze je ideálním místem pro dovolenou plnou relaxace. Klasická i parní sauna nabízejí uvolnění a při opalování na velké terase si můžete vychutnat krásný výhled na hory. Na jídlo si můžete zajít do jedné ze 2 hotelových restaurací a při pěkném počasí lze stolovat i na terase zalité sluncem. Svůj den můžete stylově zakončit v útulném baru. Surlej je vyhlášeno širokou nabídkou letních i zimních aktivit. Hotel Chesa Surlej stojí přímo u sjezdovky a nabízí přímý přístup k lanovce Corvatsch. Jezera Silvaplana a Champferer jsou odtud vzdálena jen pár minut chůze. V létě hotel nabízí mnoho služeb spojených s cyklistikou a u pobytů na 2 noci a déle také volnou vstupenku na Engadinské lanovky. V zimě si při pobytů na 2 a více nocí můžete zakoupit skipas za zvýhodněnou cenu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že počet parkovacích míst je omezený a jejich dostupnost závisí na momentální obsazenosti.

 
 
facebook g+ twitter