Evropa > Švýcarsko > Basilej-město > Basilej > Basilej > Hotel D - Design Hotel

Informace o Hotel D - Design Hotel

Vítáme Vás na stránce Hotel D - Design Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel D - Design Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel D - Design Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel D - Design Hotel.

  • Hotel D - Design Hotel

Hotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel D - Design Hotel Basilej - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel D - Design Hotel
Ulice:  Blumenrain 19
Město:  4051 Basel
Okres:  Basilej
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3264 Kč
131 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento ekologicky koncipovaný 4hvězdičkový butikový a designový hotel se nachází v centru Basileje. Stylové pokoje jsou vybavené moderním zařízením, např. dokovací stanicí pro iPod. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Hotel D poskytuje pokoje vybavené LCD TV s LED podsvícením a přípojkou na laptop. K dispozici je také dešťová sprcha s LED osvětlením. Pokoje nabízejí panoramatický výhled na historické centrum a řeku Rýn. Ráno se podává bohatá kontinentální snídaně, v níž nechybí množství bio produktů a káva s certifikací Fair Trade. Hotel D - Basel má také saunu a moderní fitness studio s vybavením značky Technogym. Ke kongresovému centru Messe Basel dojdete pěšky za 5 minut a k hlavnímu vlakovému nádraží v Basileji se dostanete za 10 minut tramvají.

Zajímavosti v okolí

Lörrach9 kmLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden15 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern18 kmKandern Golf
Auggen26 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein29 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen34 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck42 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen47 kmOberrimsingen Breisach
 
 
facebook g+ twitter