Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Thun > Congress Hotel Seepark

Informace o Congress Hotel Seepark

Vítáme Vás na stránce Congress Hotel Seepark na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Congress Hotel Seepark, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Congress Hotel Seepark, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Congress Hotel Seepark.

  • Congress Hotel Seepark

Congress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - HotelyCongress Hotel Seepark Thun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Congress Hotel Seepark
Ulice:  Seestrasse 47
Město:  3602 Thun
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4717 Kč
203 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurutrnlelarzhja

Rychlý popis

Elegantní 4hvězdičkový Congress Hotel Seepark vyšší kategorie nabízí výhled na jezero Thun, bistro, gurmánskou restauraci, wellness a fitness centrum a zdarma Wi-Fi a pronájem jízdních kol. Stojí v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky Seepark. Elegantní, vzdušné, stylově zařízené pokoje mají moderní nábytek, bezplatný minibar a ovoce, vlastní koupelnu a většina z nich i balkon. Seepark Hotel provozuje wellness centrum s finskou saunou, bylinkovou chýší, vířivkou, parní lázní, fitness centrem a relaxační místností s nápoji. Stolovat můžete pod širým nebem na terase s krásným výhledem na jezero a park Schadau. Na gurmánské pokrmy si můžete zajít do dasRestaurant a na teplé jídlo a občerstvení do bistra theTimeless. Congress Hotel Seepark je vzdálen 160 metrů od panoramatu Marquarda Wochera, 250 metrů od zámku Schadau a 280 metrů od kostela Scherzligen. V ceně je zahrnuta karta PanoramaCard Thunersee, opravňující k bezplatnému využívání veřejné dopravy a mnoha slevám.

 
 
facebook g+ twitter