Informace o Hotel Elite

Vítáme Vás na stránce Hotel Elite na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Elite, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Elite, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Elite.

  • Hotel Elite

Hotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Elite Sankt Gallen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Elite
Ulice:  Metzgergasse 9/11
Město:  9004 St. Gallen
Okres:  Riehen
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1912 Kč
82 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Upozorňujeme, že o nedělích a svátcích je recepce uzavřena mezi 13:00 a 17:00. Upozorňujeme, že k pobytu se můžete přihlásit nejpozději v 19:30. Informujte prosím Hotel Elite o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Götzis23 kmGötzis desetiboj
Hohenems25 kmHohenems Rakousko
Friedrichshafen27 kmFriedrichshafen letiště
Dornbirn28 kmDornbirn Vorarlberg
Bregenz29 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero29 kmLindau Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee32 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice32 kmKostnice lázně
Hörbranz32 kmHörbranz Hotel Bauer
Esseratsweiler34 kmEsseratsweiler Achberg
zobrazit vše
Bermatingen34 kmBermatingen Bodamské jezero
Mellau40 kmMellau lyžování
Überlingen am Bodensee41 kmÜberlingen Bodamské jezero
Eglofs50 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll50 kmSibratsgfäll Alpenrausch
 
 
facebook g+ twitter