Evropa > Švýcarsko > Basilej-město > Riehen > Sankt Gallen > Hotel Weisses Kreuz

Informace o Hotel Weisses Kreuz

Vítáme Vás na stránce Hotel Weisses Kreuz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Weisses Kreuz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Weisses Kreuz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Weisses Kreuz.

  • Hotel Weisses Kreuz

Hotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Weisses Kreuz Sankt Gallen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Weisses Kreuz
Ulice:  Engelgasse 9
Město:  9000 St. Gallen
Okres:  Riehen
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1759 Kč
75 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithurufirotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Weisses Kreuz se nachází v historickém centru St. Gallenu, jen 5 minut chůze od hlavního vlakového nádraží a 10 minut od opatství. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Weisses Kreuz Hotel má světlé, moderní pokoje s TV. K univerzitě v St. Gallenu a na výstaviště dojdete za 10 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že recepce je každý den v době od 14:00 do 17:00 a v neděli po celý den zavřená. Pokud hodláte přijet v době, kdy je recepce zavřená, kontaktujte předem Hotel Weisses Kreuz, který vám sdělí další podrobnosti. Upozorňujeme, bar je zavřený denně od 14:00 do 17:00 a v neděli po celý den.

Zajímavosti v okolí

Götzis23 kmGötzis desetiboj
Hohenems25 kmHohenems Rakousko
Friedrichshafen27 kmFriedrichshafen letiště
Dornbirn28 kmDornbirn Vorarlberg
Bregenz29 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero29 kmLindau Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee32 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice32 kmKostnice lázně
Hörbranz32 kmHörbranz Hotel Bauer
Esseratsweiler34 kmEsseratsweiler Achberg
zobrazit vše
Bermatingen34 kmBermatingen Bodamské jezero
Mellau40 kmMellau lyžování
Überlingen am Bodensee41 kmÜberlingen Bodamské jezero
Eglofs50 kmEglofs Syrgenstein
 
 
facebook g+ twitter