Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz

Informace o Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz

Vítáme Vás na stránce Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz.

  • Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz

Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz
Ulice:  Alexanderplatz 7
Město:  10178 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1436 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází přímo na náměstí Alexanderplatz. Nabízí 3 restaurace, lázně a klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Jedná se o nejvyšší hotel v Berlíně. Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz má všechny pokoje a apartmá s mramorovou koupelnou s masážní sprchou a podlahovým vytápěním. Kabelový internet nebo Wi-Fi je k dispozici za poplatek. V restauraci Zillestube se podávají místní speciality a v restauraci Humboldt's mezinárodní kuchyně. Spagos Bar&Lounge připravuje jídla a nápoje před vašimi zraky v otevřené kuchyni. Park Inn má wellness centrum se saunou, posilovnou a nabídkou masáží. Můžete také relaxovat na terase v nejvyšším patře s úžasným výhledem na centrum Berlína. Park Inn by Radisson se nachází naproti stanice Alexanderplatz, odkud jezdí autobusy, tramvaje, metro a vlaky S-Bahn do všech částí Berlína. Muzejní ostrov a živé náměstí Hackescher Markt je vzdálené 10 minut chůze.


Důležité informace

Upozorňujeme, že dostupnost pokojů ve vyšších patrech závisí na momentální obsazenosti. Vyhovění žádostem o ubytování v těchto pokojích nelze zaručit. Upozorňujeme, že za porušení zákazu kouření v celém objektu, se účtuje pokuta. Upozorňujeme, že hotel neposkytuje ubytování osobám mladším 18 let bez doprovodu dospělé osoby. Bližší informace si prosím vyžádejte přímo od hotelu.

Zajímavosti v okolí

Berlín646 mBerlín zajímavosti
Berlín646 mBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter