Asie > Bahrajn > Manama > Crowne Plaza Bahrain

Informace o Crowne Plaza Bahrain

Vítáme Vás na stránce Crowne Plaza Bahrain na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Crowne Plaza Bahrain, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Crowne Plaza Bahrain, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Crowne Plaza Bahrain.

  • Crowne Plaza Bahrain

Crowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Bahrain Manama - Pensionhotel - Hotely
Název:  Crowne Plaza Bahrain
Ulice:  Diplomatic Area
Město:  199 Manama
Země:  Bahrajn
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2456 Kč
50 .د.ب
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Crowne Plaza Hotel Bahrain je situován v diplomatické čtvrti v blízkosti banky a velvyslanectví, nedaleko nejoblíbenějších zajímavostí ve městě a jen 10 minut od letiště. Při pobytu v hotelu Crowne Plaza budete ubytováni v blízkosti bahrajnského muzea, muzea Beit Al Quran, brány Bab Al Bahrain, obchodního centra Financial Harbour a World Trade Center. V konferenčním centru najdete taneční sál, který lze rozdělit do 4 samostatných částí vhodných pro různé příležitosti. Celková kapacita činí 1200 osob při konání banketů a 1700 hostů při konání přednášek či představení. Předsálí je vhodné pro výstavy a koktejlové recepce a VIP salonek nabízí příjemné prostředí s vlastním sociálním zařízením pro zahájení recepcí. Ve zvýšeném přízemí se nachází 3 velké zasedací místnosti a dalších 6 konferenčních místností s kapacitou až pro 60 osob.

 
 
facebook g+ twitter