Asie > Bahrajn > Manama > Sheraton Bahrain Hotel

Informace o Sheraton Bahrain Hotel

Vítáme Vás na stránce Sheraton Bahrain Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Bahrain Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Bahrain Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Bahrain Hotel.

  • Sheraton Bahrain Hotel

Sheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - HotelySheraton Bahrain Hotel Manama - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Bahrain Hotel
Ulice:  6 Palace Avenue
Město:  185 Manama
Země:  Bahrajn
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2383 Kč
49 .د.ب
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v budově Světového obchodního centra v bahrajnském městě Manama. Nabízí pokoje s výhledem na město nebo Arabský záliv. Mezi hotelová zařízení patří venkovní bazén a střešní tenisový kurt. Sheraton Bahrain Hotel má klimatizované a moderně zařízené pokoje s příjemnými pastelovými barvami a kvalitními látkami. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Sheraton Bahrain má lázně, které nabízí masáže a různé procedury. V hotelu najdete také oddělenou dámskou a pánskou posilovnu, venkovní vířivku s regulovatelnou teplotou a několik obchodů. Íránská restaurace Golestan připravuje autentické iránské speciality a čerstvě upečený chléb. Koktejlový salonek An Nada nabízí živou zábavu a široký výběr nápojů. Sheraton Bahrain Hotel leží méně než 5 minut jízdy od Páteční mešity a budovy Bab Al-Bahrajn. Národní bahrajnské muzeum je 3,1 km daleko.

 
 
facebook g+ twitter