Asie > Izrael > Eilat > Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels

Informace o Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels

Vítáme Vás na stránce Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels.

  • Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels

Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - HotelyHerods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels Eilat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Herods Palace Hotels & Spa Eilat a Premium collection by Leonardo Hotels
Ulice:  Derech Hayam 6
Město:  88103 Eilat
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4560 Kč
$180
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Herods Palace je pobřežní hotel nacházející se na pláži v severním Eilatu, v hotelové části města. Nabízí prostorné moderní pokoje s výhledem na moře nebo na hory, bazén zdobený ornamenty a velké lázně. Herods Palace Hotels & Spa má pokoje s kabelovou/satelitní LCD TV, balkonem a pro vaše pohodlí také s minibarem a rychlovarnou konvicí. Hotel podává každý den izraelskou snídani a těšit se můžete také na lehké občerstvení i nápoje z kavárny nebo z baru u bazénu. Restaurace nabízí kuchyni Středního východu i mezinárodní pokrmy. Wellness centrum zahrnuje posilovnu, saunu a tureckou lázeň. Soukromou pláž najdete přímo před hotelem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v sobotu se lze přihlásit pouze po šabatu, tedy nejdříve 2 hodiny po západu slunce.

 
 
facebook g+ twitter