Asie > Jordánsko > Ammán > Sheraton Amman Al-Nabil Hotel

Informace o Sheraton Amman Al-Nabil Hotel

Vítáme Vás na stránce Sheraton Amman Al-Nabil Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Amman Al-Nabil Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Amman Al-Nabil Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Amman Al-Nabil Hotel.

  • Sheraton Amman Al-Nabil Hotel

Sheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelySheraton Amman Al-Nabil Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Amman Al-Nabil Hotel
Ulice:  5th Circle, Zahran Street
Město:  11183 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3293 Kč
126 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní 5 hvězdičkový hotel se nachází v centru ammánské obchodní čtvrti, pouhých 3,5 km od obchodního domu Al Mukhtar Mall Amman, a nabízí krytý i venkovní bazén, lázně a posilovnu. Sheraton Amman Al Nabil Hotel poskytuje elegantně zařízené pokoje s moderním vybavením včetně satelitní TV a v některých případech také s posezením a balkonem. Lázně Sheraton Amman zahrnují masáže i parní saunu a k dispozici je také moderní posilovna s kardiovaskulárním vybavením a činkami. Nechybí ani Wi-Fi připojení. V restauraci Sanctuary Lounge jsou podávány osvěžující koktejly a formou bufetu nebo à la carte také nejrůznější jídla. Na nápoje, lehké občerstvení a živou zábavu můžete zajít také do baru The Green Lounge. Sheraton Amman Al Nabil Hotel má bezplatné soukromé parkoviště a stojí 10,5 km od mezinárodního letiště Marka.

 
 
facebook g+ twitter