Asie > Jordánsko > Ammán > Retaj Hotel

Informace o Retaj Hotel

Vítáme Vás na stránce Retaj Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Retaj Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Retaj Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Retaj Hotel.

  • Retaj Hotel

Retaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyRetaj Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Retaj Hotel
Ulice:  Zahran Street, 5Th Circle
Město:  11183 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1568 Kč
60 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Retaj Hotel se nachází v ammánské obchodní čtvrti se státními velvyslanectvími a nabízí klimatizované pokoje vybavené 32palcovou LCD TV, nepřetržitě dostupnou pokojovou službu, stolování pod širým nebem i bezplatné parkoviště. Retaj Hotel poskytuje pokoje v neutrálních barvách s psacím stole, koupelnou, bavlněnými ručníky a bezplatnými toaletními potřebami. V restauraci Al Bustan Terrace s možností venkovního stolování jsou připravovány pokrmy středomořské kuchyně i dezerty. K dispozici je také pekárna Laguna s nabídkou domácích sladkostí a každý den je v hotelu Retaj podávána snídaně formou bufetu. Nedaleko hotelu můžete navštívit restaurace a obchody čtvrti Um Uthaynah a 4 km vás dělí od ammánského římského amfiteátru. Na mezinárodní letiště Marka je to autem 10 km.

 
 
facebook g+ twitter