Asie > Jordánsko > Ammán > Ocean Hotel

Informace o Ocean Hotel

Vítáme Vás na stránce Ocean Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ocean Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ocean Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ocean Hotel.

  • Ocean Hotel

Ocean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyOcean Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ocean Hotel
Ulice:  Umm Uthina, 6Th Circle District, West Amman
Město:  99999 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1098 Kč
42 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ocean Hotel se nachází v centru Ammánu, 25 minut jízdy od mezinárodního letiště Queen Alia. Nabízí venkovní stolování na terase a klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Každý pokoj má minibar, bezpečnostní schránku a telefon a v některých najdete posezení s rozkládací pohovkou. Ocean Hotel má oblíbenou restauraci Diwan Al Sultan Ibrahim, kde se na večeři podává libanonská kuchyně. Na snídani formou bufetu se podávají místní i mezinárodní pokrmy. Personál recepce je k dispozici 24 hodin denně. Hotel má také také přepážku s turistickými informacemi, business centrum a neplacené soukromé parkoviště. V okolí najdete mnoho pozoruhodností včetně nákupního centra Al Mall Mukhtar Amman, 5 minut jízdy od hotelu.


Důležité informace

Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu po příletu na letiště. Své vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou. Upozorňujeme, že hotel nabízí dopravu z/na letiště. Pokud máte o tuto službu zájem, informujte o tom prosím zařízení předem. Kontaktní údaje naleznete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter