Asie > Jordánsko > Ammán > Le Royal Amman

Informace o Le Royal Amman

Vítáme Vás na stránce Le Royal Amman na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Royal Amman, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Royal Amman, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Royal Amman.

  • Le Royal Amman

Le Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Royal Amman Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Royal Amman
Ulice:  3rd Circle, Zahran Street
Město:  11183 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2613 Kč
100 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Le Royal se nachází v Ammánu, tyčí se vysoko nad městem a jeho součástí je luxusní 3podlažní nákupní centrum i wellness centrum s panoramatickým fitness centrem, bahenními koupelemi a kadeřnictvím. Hotel Le Royal Amman poskytuje ubytování v elegantních pokojích s mimořádně velkými panoramatickými okny a výhledem na město. K dispozici je také interaktivní TV a vysokorychlostní internet. Při příjezdu obdrží hosté bezplatný nealkoholický nápoj na uvítanou. Relaxovat mohou hosté v luxusních venkovních i krytých bazénech, ve vířivce nebo v sauně. Pro aktivněji zaměřené hosty je připravenou aerobikové studio. V hotelu je celkem 13 mezinárodních restaurací a barů, ve kterých se podává suši, italská kuchyně i kvalitní sladké pečivo. Bavit se můžete při pátečním brunchi s jazzovou hudební kulisou, u exotického koktejlu z nabídky klubu Buddah nebo v kuřáckém salonu s panoramatickým výhledem. Hotel Le Royal stojí ve 3. městském obvodu, přibližně 5 km od mezinárodního letiště Marka. Parkování na místě je zdarma.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hosté do 16 let nemohou využívat krytý bazén a wellness centrum. Upozorňujeme, že základní připojení k internetu je zdarma a vysokorychlostní za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter