Asie > Jordánsko > Ammán > Grand Hyatt Amman

Informace o Grand Hyatt Amman

Vítáme Vás na stránce Grand Hyatt Amman na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hyatt Amman, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hyatt Amman, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hyatt Amman.

  • Grand Hyatt Amman

Grand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Amman Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hyatt Amman
Ulice:  3rd Circle, Hussein Bin Ali Street
Město:  11183 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2666 Kč
102 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel se těší výhodné poloze v centru obchodní a diplomatické čtvrti Jabal Amman. Nabízí luxusní pokoje se satelitní TV a zdravotní a lázeňské služby s vnitřním a venkovním bazénem. Hotel Grand Hyatt Amman disponuje klimatizovanými pokoji s moderním interiérem obohaceným arabeskami. Všechny mají dokovací stanici pro iPod, DVD přehrávač, minibar a možnost přípravy čaje a kávy. V mramorových koupelnách naleznete luxusní toaletní potřeby. Restaurace 32ºNorth se může pochlubit barem s mořskými plody, kde nechybí čerstvé ústřice, mušle, klepeta aljašského kraba, humři a krevety. Hotel Grand Hyatt Amman provozuje vlastní restauraci L'Incontro, kde si vychutnáte italské speciality. V salonku vás čeká výběr dovezených čajů, speciálních káv a koktejlů. V lázních The Club Olympos se můžete svěřit do rukou profesionálních terapeutů a nechat se hýčkat při komplexních procedurách. Hotelové wellness centrum zahrnuje fitness centrum, saunu, parní kabiny a vířivky. Grand Hyatt Amman je přímo spojený s konferenčním centrem Zara Expo a obchodním centrem Zara Center s množstvím kin, samoobslužného stravování a nejmódnějších obchodů. Do centra metropole Ammán dojedete za 5 minut.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že občané některých států mohou dostat razítko s povolením vstupu do země na letišti hned po příletu. Doporučujeme hostům, aby si před cestou ověřili své vízové povinnosti. Dopravu na letiště je možné zajistit na požádání. Ohledně dalších detailů a rezervací se prosím spojte s hotelem pomocí kontaktních údajů na potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter