Asie > Jordánsko > Sowayma > Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea

Informace o Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea

Vítáme Vás na stránce Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea.

  • Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea

Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Ishtar Dead Sea Sowayma - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea
Ulice:  Sweimeh Dead Sea Road
Město:  18186 Sowayma
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3528 Kč
135 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový hotel Kempinski se může pochlubit venkovními bazény lemovanými stromy a skýtajícími výhled na Mrtvé moře, soukromou pláží a lázněmi poskytujícími procedury využívající mořské bahno a mořskou sůl. V restauraci hotelu Kempinski Ishtar jsou podávány domácí těstoviny, thajská jídla, originální hotelové čokoládové dezerty nebo melounová tříšť. Ochutnejte nápoje v Babylonem inspirovaném koktejlovém baru, nebo si zajděte na whisky a doutník do baru ve vstupní hale. Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea nabízí pokoje obklopené palmami a olivovými háji. Všechny pokoje a apartmá mají balkon s výhledem na moře. Jsou obloženy přírodním kamenem a mají moderními doplňky. Hosté si mohou zaplavat v 1 z 9 sladkovodních bazénů, nebo si odpočinout při tradiční thajské masáži nebo v tureckých lázních hammam. Ve špičkově zařízené posilovně vám budou k dispozici osobní trenéři a zúčastnit se můžete také lekcí jógy a meditace. Nejbližší letiště Queen Alia je vzdálené přibližně 70 km a u hotelu je k dispozici soukromé parkoviště.


Důležité informace

Ze zdravotních a bezpečnostních důvodů prosíme hosty, aby v hotelu nekonzumovali jídlo nebo nápoje (včetně alkoholických nápojů) pořízené mimo prostory hotelu. Ve všech pokojích a apartmá se mohou ubytovat pouze 2 dospělí a 1 dítě do 12 let. Děti do 6 let mohou sdílet postel s rodiči zdarma. Pro děti od 6 do 12 let je připravena přistýlka za 42 JOD a snídaně za pokoj a noc. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter