Asie > Jordánsko > Sowayma > Jordan Valley Marriott Resort & Spa

Informace o Jordan Valley Marriott Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Jordan Valley Marriott Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Jordan Valley Marriott Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Jordan Valley Marriott Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Jordan Valley Marriott Resort & Spa.

  • Jordan Valley Marriott Resort & Spa

Jordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - HotelyJordan Valley Marriott Resort & Spa Sowayma - Pensionhotel - Hotely
Název:  Jordan Valley Marriott Resort & Spa
Ulice:  Sowayma Dead Sea Road
Město:  6010 Sowayma
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2065 Kč
79 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel Marriott Dead Sea Resort & Spa se nachází na břehu Mrtvého moře bohatého na minerály a v pozadí se tyčí rozeklané pohoří. Nabídka hotelu zahrnuje bazény se slanou i sladkou vodou, vířivky a sauny. Všechny pokoje v uklidňujících barvách mají klimatizaci, balkon, luxusní prošívané přikrývky a péřové polštáře, fén, sejf a minibar. Některé pokoje nabízí i výhled na Mrtvé moře. Marriott Dead Sea Resort má rozsáhlé lázně poskytující příjemné útočiště, kde si můžete dopřát omlazující kosmetické a léčebné procedury. K dispozici jsou také terapeutické koupele a bazén určený na trénink. Dead Sea Resort & Spa provozuje steakhouse a 2 restaurace podávající italské a mezinárodní pokrmy. Z několika barů lze jmenovat Champions Sport Bar nebo Oasis Lounge s nabídkou vodních dýmek a výhledem na Mrtvé moře. Z letiště Queen Alia dojedete k rezortu za necelou 1 hodinu. Město Madaba známé svými prastarými mozaikami je 35 km daleko. U hotelu je k dispozici neplacené parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter