Asie > Omán > Salalah > Hilton Salalah Resort

Informace o Hilton Salalah Resort

Vítáme Vás na stránce Hilton Salalah Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Salalah Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Salalah Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Salalah Resort.

  • Hilton Salalah Resort

Hilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - HotelyHilton Salalah Resort Salalah - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Salalah Resort
Ulice:  Sultan Qaboos Street, Salalah, 211, Oman
Město:  211 Salalah
Země:  Omán
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2694 Kč
56 ر.ع.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hilton Salalah Resort má výhled na Indický oceán ve městě Salalah. Snídaně se podává u vyhřívaného bazénu a večeři doprovázenou ohňostrojem si můžete vychutnat na bílé písečné pláži. Hilton Salalah Resort nabízí velmi elegantní pokoje, kde se mísí moderní vybavení s tradičními ománskými prvky. Všechny mají obývací pokoj a některé také balkon s výhledem na zahrady s palmami a moře. Šest různých restaurací vám nabízí příležitost ochutnat různé kulinářské dobroty, od mořských specialit až po mezinárodní klasiku. V místní kavárně Mayfair Cafe s hospodskou atmosférou si můžete dát aperitiv a sledovat živé sportovní přenosy. Mezi populární atrakce patří přírodní park Green Wadi Darbat a trh Al Salam Golden Souk, který je vzdálený jen 10 minut jízdy od hotelu. Volnočasové aktivity zahrnují vodní sporty, tenis, masáže a nákupní pasáž přímo v hotelu.


Důležité informace

Za příplatek je pro hosty letící se společností Oman Air k dispozici doprava na letiště. Máte-li o tuto službu zájem, obraťte se na Hilton Salalah Resort předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter