Asie > Omán > Salalah > Samharam Tourist Village

Informace o Samharam Tourist Village

Vítáme Vás na stránce Samharam Tourist Village na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Samharam Tourist Village, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Samharam Tourist Village, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Samharam Tourist Village.

  • Samharam Tourist Village

Samharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - HotelySamharam Tourist Village Salalah - Pensionhotel - Hotely
Název:  Samharam Tourist Village
Ulice:  Awqad Area
Město:  211 Salalah
Země:  Omán
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1212 Kč
25 ر.ع.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitrutrnlarzh

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový rezort nabízí klimatizované ubytování s kuchyňským koutem na písečné pláži ve městě Salála. Pokoje mají balkon s výhledem na venkovní bazén nebo do zahrady. Ve společných prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Samahram má vily a chaty laděné do světlých barev. Ve všech je posezení s velkými pohovkami a satelitní TV. Nechybí ani kuchyňský kout se sporákem. Ve vilách lze navíc využít pračku. V arabské restauraci se podává čerstvě připravená snídaně. Má klimatizované kryté posezení i venkovní terasu. Na místě můžete relaxovat na lehátku u bazénu nebo si zacvičit v posilovně. Rezort má také saunu a potápěčské centrum. Statek Samharam nabízí vyjížďky na koni a lze zajistit také rybaření a potápění. Samharam Tourist Village stojí 20 minut jízdy od letiště v Salále. Do města je to autem 15 minut.

 
 
facebook g+ twitter