Informace o Broadway Hotel

Vítáme Vás na stránce Broadway Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Broadway Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Broadway Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Broadway Hotel.

  • Broadway Hotel

Broadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyBroadway Hotel Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Broadway Hotel
Ulice:  Rigga Al Buteen St. Deira
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1034 Kč
205 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgnofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Broadway Hotel je situován v dubajské obchodní čtvrti Deira, pouhých 10 minut jízdy od mezinárodního dubajského letiště, a nabízí venkovní bazén a noční klub s živou zábavou a tancem. Broadway Hotel poskytuje klasicky zařízené a klimatizované pokoje s balkonem a vlastní koupelnou s vanou a samostatným sprchovým koutem. Pokojová služba je dostupná nepřetržitě. Můžete si vychutnat arabské speciality nebo mezinárodní jídla. Ve večerních hodinách můžete okusit arabskou kulturu s břišními tanečnicemi a hudbou. Hotel Broadway se nachází 5 minut chůze od sídla Dubajské hospodářské a průmyslové komory a 10 minut chůze od monumentu Deira Clock Tower.


Důležité informace

Na požádání hotel zajišťuje dopravu z dubajského mezinárodního letiště a zpět. Další informace o této službě si po provedení rezervace vyžádejte přímo od hotelu.

 
 
facebook g+ twitter