Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Emirates Concorde Hotel & Apartments

Informace o Emirates Concorde Hotel & Apartments

Vítáme Vás na stránce Emirates Concorde Hotel & Apartments na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Emirates Concorde Hotel & Apartments, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Emirates Concorde Hotel & Apartments, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Emirates Concorde Hotel & Apartments.

  • Emirates Concorde Hotel & Apartments

Emirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - HotelyEmirates Concorde Hotel & Apartments Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Emirates Concorde Hotel & Apartments
Ulice:  Riqqat Al Bateen, Al Maktoum Street, Creek Side
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1407 Kč
279 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Všichni hosté musejí předložit originál cestovního pasu nebo průkazu totožnosti SAE. Upozorňujeme, že hotel si vyhrazuje právo zamítnout vstup osobám, které se při check-inu nezaregistrovali. Hotel nabízí ubytování pro rodiny a manželské páry. Osoby cestující sami se v hotelu ubytovat mohou, ale z bezpečnostních důvodů je na pokoji smějí navštěvovat pouze rodinní příslušníci, a to až poté, co na recepci předloží svůj doklad totožnosti. Při check-inu do hotelu musejí hosté předložit kreditní kartu, která byla použita během rezervace. Hotel nepřijímá platby provedené třetími stranami. Při příjezdu je třeba uhradit bezpečnostní zálohu na případné dodatečné poplatky. Tato záloha je v plné výši vratná při check-outu po kontrole stavu ubytování. Jakékoliv zjištěné škody nebo chybějící vybavení budou hostu naúčtovány. Upozorňujeme, že přistýlky jsou k dispozici za příplatek a hosté si je musejí rezervovat předem. V ceně přistýlky není zahrnuta snídaně. Upozorňujeme, že za příplatek je zajišťována doprava na mezinárodní letiště Dubaj.

 
 
facebook g+ twitter