Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai)

Informace o Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai)

Vítáme Vás na stránce Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai), o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai), v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai).

  • Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai)

Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - HotelyJood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai)
Ulice:  Off Al Rigga Street
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1815 Kč
360 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel nabízí 5hvězdičkové ubytování ve čtvrti Deira v centru Dubaje. Nachází se 5 minut chůze od stanice metra Al-Rigga. Jood Palace Hotel Dubai má příjemně zařízené pokoje s klasickým nábytkem a luxusní koupelnou. Všechny pokoje mají velmi velký balkon s výhledem na město a jsou vybavené příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a interaktivní satelitní TV s plochou obrazovkou. Jood Palace Hotel Dubai nabízí 6 různých stravovacích zařízení, kde se podávají jídla a nápoje. Těšit se můžete například na indickou, panasijskou či arabskou restauraci. Střešní bar u bazénu je ideálním místem, kde se můžete osvěžit dobrým nápojem. K rekreačním zařízením patří střešní bazén se slunnou terasou, dětský bazén a dobře vybavené fitness centrum. V hotelovém wellness centru si můžete dopřát širokou škálu procedur nebo relaxaci v suché či mokré sauně. Jood Palace Hotel Dubai zajišťuje každý den kyvadlovou dopravu na pláž a do nákupního centra Deira City Center. K dispozici je soukromé neplacené parkoviště. Stanice metra Al Rigga je jen pár kroků daleko. Nákupní centrum Deira City Center je vzdálené přibližně 2 km od hotelu a golfový a jachtařský klub Dubai Creek je vzdálen 2,3 km.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že v hotelu se nepodávají alkoholické nápoje. Upozorňujeme, že při příjezdu je nutné složit zálohu 300 AED. Vezměte prosím na vědomí, že hotel nepřijímá platby kreditní kartou třetí strany. Držitelem kreditní karty použité pro zaručení rezervace musí být osoba, která bude v hotelu ubytována. V pokojích a apartmá lze zdarma vyžívat Wi-Fi o základní rychlosti: standardně na 3 zařízeních, v pokojích Premium a Deluxe na 4 zařízeních a v apartmánech se 2 nebo 3 ložnicemi na 5 zařízeních. Za připojení zařízení navíc se účtuje příplatek. Informujte prosím Jood Palace Hotel Dubai(Former Taj Palace Hotel Dubai) o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter