Asie > Katar > Doha > Millennium Hotel Doha

Informace o Millennium Hotel Doha

Vítáme Vás na stránce Millennium Hotel Doha na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Millennium Hotel Doha, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Millennium Hotel Doha, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Millennium Hotel Doha.

  • Millennium Hotel Doha

Millennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelyMillennium Hotel Doha Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Millennium Hotel Doha
Ulice:  Jawaan Street
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1933 Kč
380 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Millennium Hotel se nachází na výhodném místě ve městě Dauhá, jen 10 km od mezinárodního letiště Hamad a 12 minut jízdy od nákupního centra Villaggio Mall a sportovního komplexu Aspire Zone. Nabízí wellness centrum s krytým bazénem, ​​vířivkou, saunou a parní saunou. Všechny pokoje a apartmá v hotelu Millennium Doha jsou zařízené luxusními materiály a mají Wi-Fi zdarma, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, TV s plochou obrazovkou, psací stůl a moderní koupelnu. Atrium Café poskytuje příjemné prostředí pro posezení u skleničky a poslech jemné harfové a klavírní hudby, podává sladké pečivo i koktejly a pořádají se zde také italské, mexické a hamburgerové tématické večery. K dispozici je bezplatný denní tisk, nepřetržitě otevřená recepce, za slunečného počasí posezení na venkovní terase a moderní fitness centrum. Millennium Hotel Doha poskytuje přístup k silničním okruhům C & D i k silnici Salwa Road a leží 5 minut pěšky od nemocnice Hamad, 7 minut pěšky od slavné promenády Doha Corniche, 14 km od Uměleckého centra Katara a 25 minut od mezinárodního letiště Hamad.

 
 
facebook g+ twitter