Asie > Libanon > Bejrút > Cosmopolitan Hotel

Informace o Cosmopolitan Hotel

Vítáme Vás na stránce Cosmopolitan Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Cosmopolitan Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Cosmopolitan Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Cosmopolitan Hotel.

  • Cosmopolitan Hotel

Cosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCosmopolitan Hotel Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Cosmopolitan Hotel
Ulice:  City Rama, Horsh Tabet
Město:  Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1897 Kč
$81
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrubgdarotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na okraji Bejrútu, pouhých 10 km od mezinárodního letiště Rafic Hariri. Mezi nabízená rekreační zařízení patří klimatizované tenisové kurty a 3 bazény. Cosmopolitan Hotel má pokoje s dřevěným nábytkem, koupelnou s fénem, satelitní TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. V dopoledních hodinách se podává kontinentální snídaně, kde nechybí čerstvé ovoce. V restauraci Le Snack s vnitřním i venkovním posezením se servírují různé mezinárodní pokrmy. K dispozici je i pokojová služba. Na hřišti si hosté mohou zahrát basketbal nebo jen tak relaxovat na lehátku u bazénu. Hotel má fitness centrum vybavené činkami. Pořádají se zde také lekce salsy. Cosmopolitan Hotel je vzdálený méně než 3 km od nákupního centra ABC a Bejrútského národního muzea. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce.


Důležité informace

Upozorňujeme, že na terasu u bazénu mají přístup pouze hosté starší 18 let. Upozorňujeme, že občané některých států mohou dostat vstupní vízum do cestovního pasu po příletu na letiště. Před cestou si prosím zkontrolujte vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter