Asie > Libanon > Bejrút > Le Royal Hotels - Beirut

Informace o Le Royal Hotels - Beirut

Vítáme Vás na stránce Le Royal Hotels - Beirut na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Royal Hotels - Beirut, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Royal Hotels - Beirut, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Royal Hotels - Beirut.

  • Le Royal Hotels - Beirut

Le Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hotels - Beirut Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Royal Hotels - Beirut
Ulice:  Beirut,High Way Road
Město:  Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4246 Kč
$180
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Le Royal je situovaný na vrcholku kopce a nabízí 2hektarový aquapark a rozsáhlé 3poschoďové lázně s výhledem na Středozemní moře. Prostorné pokoje mají bezplatné připojení k internetu a balkon. Hotel je vzdálen jen 14 km od Bejrútu. Hotel Le Royal má všechny pokoje vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou a s videohrami a najdete zde také balkon s panoramatickým výhledem na moře. Dále je zde kávovar, trezor a hudební systém. Některé pokoje mají vířivku. Restaurace Le Jardin du Royal servíruje pokrmy z mořských plodů, stejně jako italskou a mexickou kuchyni. Restaurace Titanic nabízí francouzské speciality a živou klavírní hudbu. V restauraci Diwan Shahrayar se podávají arabské speciality a jsou k vidění břišní tance. Noční klub Ikebana pořádá arabské zábavní večery. V areálu se nacházejí tenisové a squashové kurty, krytý bazén a dobře vybavené fitness centrum. Lázně Royal mají v nabídce léčebné procedury pro obličej a tělo a najdete zde vnitřní a venkovní vířivku. Hotel Le Royal Beirut je vzdálen jen 5 km od stylových obchodů v ulici Kaslik a 30 minut cesty od lyžařského střediska Faraya.


Důležité informace

Doprava z mezinárodního letiště v Bejrútu a zpět je k dispozici za příplatek. Ohledně bližších informací o této službě nebo k zajištění místa prosím kontaktujte hotel po dokončení rezervace. Občané většiny států získají po příletu na letišti do pasu vstupní vízum. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou. Všechny pokoje a apartmá nabízené na stránkách booking.com mají 180° výhled na moře, s výjimkou apartmá Executive Junior, ze kterého je výhled na aquapark Watergate. Pokoje a apartmá Executive mohou využít nabídky snídaně na pokoji a šťastné hodinky. S rodiči se smí zdarma ubytovat v jakémkoli pokoji či apartmá jedno dítě mladší 10 let. Cena apartmá zahrnuje možnost bezplatné přistýlky pro další (dospělou) na pohovce - zdarma je pouze přistýlka. Během léta získáte při rezervaci apartmá zdarma 2 až 3 vstupenky do aquaparku Watergate.

 
 
facebook g+ twitter