Asie > Libanon > Dbayeh

Hotely Dbayeh - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Dbayeh na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657783
1
Le Noble

Pokojů: 40
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2798 Kč
$120
 
Residence De France

Pokojů: 20
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1865 Kč
$80
 
Lagace Hotel

Pokojů: 21
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
816 Kč
$35
 
Zoukotel Hotel

Pokojů: 70
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1166 Kč
$50
 
Veer Boutique Hotel & Resort

Pokojů: 36
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
3101 Kč
$133
 
Le Royal Hotels - Beirut

Pokojů: 231
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
4197 Kč
$180
 

Kategorie hotelů Dbayeh

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Dbayeh a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Dbayeh, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Dbayeh, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter