Afrika > Libye > Tripoli > Plasma Hotel Tripoli

Informace o Plasma Hotel Tripoli

Vítáme Vás na stránce Plasma Hotel Tripoli na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Plasma Hotel Tripoli, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Plasma Hotel Tripoli, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Plasma Hotel Tripoli.

  • Plasma Hotel Tripoli

Plasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyPlasma Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - Hotely
Název:  Plasma Hotel Tripoli
Ulice:  Omar Almoktar Street
Město:  99999 Tripoli
Země:  Libye
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1933 Kč
78 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Plasma Hotel se nachází v komerční čtvrti v Tripolisu. Nabízí zvukotěsné pokoje s vlastním balkonem s výhledem na moře nebo na město. Historické centrum je vzdálené pouhý 1 km. Klimatizované pokoje v hotelu Plasma mají koberec, psací stůl, satelitní TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku a minibar s nabídkou osvěžujících nápojů. Hotel se může pochlubit à la carte restaurací a venkovní terasou v nejvyšším patře budovy. V restauraci s výhledem na Středozemní moře se podávají pokrmy arabské i mezinárodní kuchyně. Hotel Plasma nabízí vzdušnou vstupní halu s posezením s velkými křesly. Zde mohou hosté relaxovat v příjemném prostředí a využívat bezplatné Wi-Fi. Na nepřetržitě otevřené recepci je k dispozici směnárna a zajistit si zde můžete také dopravu na letiště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu už při příletu na letišti. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou. Upozorňujeme, že hotel nabízí za poplatek dopravu z letiště i zpět. V případě zájmu o tuto službu informujte prosím hotel 24 hodin předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter