Afrika > Libye > Tripoli > Awal Hotel Tripoli

Informace o Awal Hotel Tripoli

Vítáme Vás na stránce Awal Hotel Tripoli na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Awal Hotel Tripoli, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Awal Hotel Tripoli, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Awal Hotel Tripoli.

  • Awal Hotel Tripoli

Awal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - HotelyAwal Hotel Tripoli Tripoli - Pensionhotel - Hotely
Název:  Awal Hotel Tripoli
Ulice:  Meseera El Kubra Street, 10.03.271, off Omar El Mokhtar Street, Tripoli
Město:  Tripoli
Země:  Libye
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1859 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Awal Hotel nabízí 4hvězdičkové ubytování v srdci Tripolisu, 5 minut chůze od mezinárodního výstaviště. Má pokoje s bezplatným připojením k internetu a 32 palcovou LCD TV. Nepřetržitě otevřená recepce zajišťuje službu praní prádla a najdete zde stroje na čištění bot. Do hotelové restaurace můžete zajít na snídani. Klimatizované pokoje jsou vybavené psacím stolem a minibarem. Pro větší pohodlí je také k dispozici župan a pantofle. Awal je vzdálený necelých 500 metrů od pobřeží Středozemního moře a 1 km od Náměstí mučedníků. Mezinárodní letiště v Tripolisu je vzdálené 30 km a na požádání je na něj možné zajistit transfer.


Důležité informace

Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu po příletu na letišti. Ještě před cestou si prosím ověřte své vízové povinnosti. Hotel poskytuje kabely pro připojení k internetu.

 
 
facebook g+ twitter