Afrika > Libye > Tripoli

Hotely Tripoli - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Tripoli na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657786
1
Al Waddan Hotel

Pokojů: 90
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
4213 Kč
170 €
 
Plasma Hotel Tripoli

Pokojů: 40
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1933 Kč
78 €
 
Al Mahary Radisson Blu Hotel, Tripoli

Pokojů: 351
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
5948 Kč
240 €
 
Awal Hotel Tripoli

Pokojů: 28
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1859 Kč
75 €
 

Kategorie hotelů Tripoli

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Tripoli a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Tripoli, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Tripoli, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter