Asie > Vietnam > Hanoj > Melia Hanoi

Informace o Melia Hanoi

Vítáme Vás na stránce Melia Hanoi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Melia Hanoi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Melia Hanoi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Melia Hanoi.

  • Melia Hanoi

Melia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMelia Hanoi Hanoj - Pensionhotel - Hotely
Název:  Melia Hanoi
Ulice:  44B Ly Thuong Kiet Street
Město:  Hanoi
Země:  Vietnam
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3205 Kč
$137
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Melia Hanoi se nachází v centru Hanoje, jen 650 m od jezera Hoan Kiem a vodního loutkového divadla Thang Long. V hotelu je kasino, venkovní bazén a lázně. Parkování je k dispozici zdarma. Moderní pokoje jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou. V pokoji najdete bezpečnostní schránku a zařízení na přípravu čaje a kávy. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně. Hosté se ve fitness centru mohou osvěžit v bazénu nebo posilovně. Můžete si také dopřát masáž nebo zajít do sauny. V hotelu je také přepážka s turistickými informacemi a business centrum. Restaurace El Patio nabízí vietnamskou a thajskou kuchyni. Na oblíbená čínská a západní jídla můžete zajít do restaurace El Oriental. Bar Marquee a Cava Lounge jsou ideálním místem k posezení se skleničkou. Hotel se nachází asi 650 m od obchodního centra Trang Tien Plaza. Hanojská opera se nachází 1,2 km od hotelu.

 
 
facebook g+ twitter